Ostatnie aktualności:
Witamy w portalu Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.
Dziś jest: Niedziela, 25 października 2020.
Aktualności
Rekordowy rok ZST 30 czerwca 2016 r

Rok szkolny 2015 / 2016 był wyjątkowy, jeżeli chodzi o sukcesy uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śl. Młodzież „Budowlanki” pobijała kolejne rekordy – uczniowie ZST zdominowali wszystkie najważniejsze olimpiady zawodowe w kraju i osiągali znakomite wyniki w konkursów przedmiotowych.

O tym, jaki poziom prezentowali w tym roku nasi uczniowie, najlepiej świadczą podziękowania organizatorów różnych olimpiad i konkursów składane na ręce dyrektora, uczniów, rodziców bądź  nadsyłane na adres szkoły.

Kilka z nich prezentujemy poniżej.

Dla dyrekcji i pedagogów szczególne znaczenie mają informacje o sukcesach naszych absolwentów.  Dowodzą one, że wspólny wysiłek (nauczycieli i uczniów) przekłada się na konkretne efekty w kontekście dalszej edukacji bądź kariery zawodowej. Satysfakcja nauczycieli  jest jeszcze większa, jeżeli to absolwent po latach docenia trud pedagogów i pragnie podzielić się z nimi swoimi sukcesami. 

Listy, gratulacje i podziękowania nadsyłane są regularnie na adres ZST z różnych stron Polski, poniżej prezentujemy list absolwenta „Budowlanki”, który nadesłany został jako ostatni w bieżącym roku szkolnym.

 

 

 

 

  

Ogólnopolski Ranking Techników 2020

Informacje naborowe
Kalendarium szkolne
W najbliższym czasie, nie zaplanowano żadnych wydarzeń.
Filmy z wydarzeń Zespołu Szkół Technicznych

Stacja meteorologiczna

Komiks ZST

50 lat ZST

Wolontariusze ZST

SPEAK UP

BIP ZST Wodzisław


Polecane
Jakość powietrza

Polecamy
FACEBOOK

SZKOŁA W WIKIPEDII

 

Księga absolwentów

Losowe zdjęcie
Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012