Ostatnie aktualności:
Witamy w portalu Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.
Dziś jest: Niedziela, 22 lipca 2018.
Aktualności
Stypendia Ministra Edukacji Narodowej 12 czerwca 2017 r

Dnia 6.06.2017 r. odbyła się uroczystość wręczenia uczniom i absolwentom z terenu Delegatury Kuratorium Oświaty w Rybniku stypendiów Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne i sportowe w roku szkolnym 2015/2016.
Wyróżnienia w postaci stypendiów Ministra Edukacji Narodowej w województwie śląskim otrzymało 36 uczniów i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych.
Wśród jedynych uczniów nagrodzonych ze szkół powiatu wodzisławskiego znaleźli się: Paweł Długosz – uczeń Technikum nr 3 im. rtm. W. Pileckiego uczący się w zawodzie technik elektronik oraz Patrycja Stukator i Adrian Katryniok absolwenci Technikum nr 3 im. rtm. W. Pileckiego, którzy kształcili się w zawodzie technik budownictwa.
Stypendium Ministra Edukacji Narodowej jest jedną z form wyrażenia uznania dla uczniów uzyskujących wybitne osiągnięcia edukacyjne. W 2016 roku do Ministerstwa Edukacji Narodowej wpłynęło 2369 wniosków i wszystkie one dotyczyły uczniów mogących się pochwalić znakomitymi wynikami w różnorodnych dziedzinach edukacji. O stypendium Ministra Edukacji Narodowej mogli ubiegać się uczniowie, którzy są zwycięzcami olimpiad międzynarodowych, laureatami i finalistami ogólnopolskich olimpiad lub konkursów na pracę naukową oraz uczniowie realizujący indywidualny tok nauki i uzyskujący najwyższe wyniki, a także uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym na szczeblu krajowym i międzynarodowym.
 


 

Ogólnopolski Ranking Techników 2018

Informacje naborowe
Komiks
Filmy z wydarzeń Zespołu Szkół Technicznych

Kalendarium szkolne
W najbliższym czasie, nie zaplanowano żadnych wydarzeń.
Komitywa

Projekt Irlandia w Szkole

Projekt Irlandia w szkole

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

SPEAK UP

Stacja meteorologiczna

50 lat ZST

Wolontariusze ZST

BIP ZST Wodzisław


Polecamy
FACEBOOK


SZKOŁA W WIKIPEDII

 

Projekt

Księga absolwentów

Losowe zdjęcie
Pożegnanie maturzystów, 26.04.2013r. Pożegnanie maturzystów, 26.04.2013r.