Ostatnie aktualności:
Witamy w portalu Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.
Dziś jest: Sobota, 21 lipca 2018.
Aktualności
X Charytatywny Turniej Piłki Nożnej 03 października 2017 r

W sobotę 30 września 8 amatorskich drużyn z terenu powiatu wodzisławskiego zagrało w jubileuszowym dziesiątym „Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Wodzisławskiego”. W tym roku celem było wsparcie rydułtowskiego oddziału pediatrii.
    Turniej był połączony z jubileuszem 10-lecia Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu. W rozgrywkach udział wzięły następujące drużyny: Straż, Policja, Nauczyciele ZST i przyjaciele, Radoszowy, Gosław Jedłownik, Wicher Wilchwy, Husaria, MD DOM Domy z drewna. Podium należało do Nauczycieli ZST i Przyjaciół – trzecie miejsce, Husarii – zdobywcy drugiego miejsca i Wichru Wilchwy – zwycięzcy. Królem strzelców został Sebastian Pierchała, który dla drużyny Nauczycieli ZST i przyjaciół zdobył aż 7 bramek! Puchary i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim wręczył  Starosta Wodzisławski Ireneusza Serwotka. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: Magdalena Figura, Izabela Kowalska-Cichos, Karolina Konsek oraz sędzia główny Czesław Rychlik.
    Drużynom na szczytny cel udało się zebrać 2100zł. Podczas turnieju odbyła się też licytacja atrakcyjnych fantów: lotu samolotem nad powiatem wodzisławskim, koszulki zespołu DŻEM, płyt zespołu DŻEM, amerykańskich słodyczy, szalika BORUSSI DORTMUND, piłki z autografami meczu Samorządowcy-Lekarze. W ramach licytacji udało się zebrać 1030zł.
    Punktem kulminacyjnym turnieju był mecz charytatywny drużyn Samorządowcy – Lekarze, który zakończył się zwycięstwem drużyny Samorządowców 6:2.
    Wydarzenie obfitowało także w wiele innych atrakcji. Dla najmłodszych kibiców przygotowano: darmowy dmuchaniec, malowanie twarzy, stylizacje fryzur, konkurs plastyczny, bańki mydlane, atrakcyjne gry i zabawy. W ramach wsparcia oddziału pediatrii kupić można było domowe wypieki uczniów szkół powiatu wodzisławskiego. Do akcji charytatywnej włączyły się także straż pożarna i policja, które przybliżyły najmłodszym tajniki swojej pracy. Pojawił się także gość specjalny imprezy – Sznupek, który jest maskotką śląskiej policji. Impreza połączona była z dniem krwiodawstwa oraz z konsultacjami w zakresie pediatrii, chirurgii ogólnej, ortopedii i interny prowadzonym przez lekarzy Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim. Oprawę meczu uświetnił swoimi występami zespół taneczny Tornado z MOK w Pszowie.
    Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl., Zespół Szkół Technicznych, Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej oraz Fundacja Razem dla Zdrowia dziękują wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do organizacji imprezy.

                             Zapraszamy do galerii 

 

 


 

 

Ogólnopolski Ranking Techników 2018

Informacje naborowe
Komiks
Filmy z wydarzeń Zespołu Szkół Technicznych

Kalendarium szkolne
W najbliższym czasie, nie zaplanowano żadnych wydarzeń.
Komitywa

Projekt Irlandia w Szkole

Projekt Irlandia w szkole

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

SPEAK UP

Stacja meteorologiczna

50 lat ZST

Wolontariusze ZST

BIP ZST Wodzisław


Polecamy
FACEBOOK


SZKOŁA W WIKIPEDII

 

Projekt

Księga absolwentów

Losowe zdjęcie
Konkurs Konkurs "Klimatyczny Armageddon", 24.11.2014r.