Ostatnie aktualności:
Witamy w portalu Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.
Dziś jest: Środa, 24 października 2018.
Aktualności
Powiatowy Konkurs „Start w biznes” 23 listopada 2017 r

14 listopada w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu ,,Start w biznes".  Konkurs ogłoszony został w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a jego organizatorami byli: Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego oraz Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu wodzisławskiego postaw przedsiębiorczości, innowacyjności i kreatywności. Zdaniem uczestników było stworzenie nowatorskiego i ciekawego pomysłu na własny biznes. Na konkurs wpłynęło łącznie 13 prac. Zdaniem komisji oceniającej zadania, projekty zostały starannie przygotowane i  zaprezentowane w interesujący sposób.
Zwycięzcą konkursu został Mateusz Balawajder uczeń klasy II T Zespołu Szkół Technicznych im. rtm. Witolda Pileckiego,  a Szymon Lipiński i Agata Kałuża, reprezentujący naszą szkołę uplasowali się kolejno na czwartym i piątym miejscu.

Mateusz Balawajder przygotował projekt ,,Game Room”, o którym powiedział, że jego firma oferuje usługi w zakresie  sprzedaży artykułów z branży IT, naprawy komputerów. Portów USB w telefonach i komputerach, obsługi urządzeń IT, rozrywki w ramach gier komputerowych, składania oraz kompletowania części do komputerów oraz wynajęcia komputerów na miejscu.


 

Ogólnopolski Ranking Techników 2018

Informacje naborowe
Komiks
Filmy z wydarzeń Zespołu Szkół Technicznych

Kalendarium szkolne
zobacz więcej
Komitywa

Projekt Irlandia w Szkole

Projekt Irlandia w szkole

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

SPEAK UP

Stacja meteorologiczna

50 lat ZST

Wolontariusze ZST

BIP ZST Wodzisław


Polecamy
FACEBOOK


SZKOŁA W WIKIPEDII

 

Projekt

Księga absolwentów

Losowe zdjęcie
Szkolne koło HDKPCK Szkolne koło HDKPCK