Drugie miejsce piłkarek z ZST

Drugie miejsce piłkarek z ZST

11 maja 2026 r. na obiektach Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu przy Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim rozegrano finał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt. Po zaciętej walce i dogrywce reprezentacja ZST uległa drużynie I LO 1:2. Gratulujemy obu zespołom walki, determinacji oraz dostarczenia wielu sportowych emocji!

Drużynę ZST reprezentowały: Emilia Godziek, Kamila Lasok, Weronika Olszar, Zofia Piechaczek, Nadia Sarah, Diana Stykh, Julia Ślusarczyk, Paulina Wramba.
Opiekun drużyny: Sebastian Pierchała.

Drugie miejsce piłkarek

Drugie miejsce piłkarek

Drugie miejsce piłkarek

Drugie miejsce piłkarek

Drugie miejsce piłkarek

Drugie miejsce piłkarek

Drugie miejsce piłkarek