
27 maja br. w naszej szkole odbyły się uroczystości związane z Dniem Patrona Szkoły – rotmistrza Witolda Pileckiego.
Przed tablicą upamiętniającą rtm. Witolda Pileckiego, znajdującą się przy wejściu do budynku szkoły, Dyrektor Szkoły wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego złożyli kwiaty oraz zapalili znicz pamięci.
Uroczystości odbyły się w asyście harcerzy będących uczniami naszej szkoły. Następnie, w sali konferencyjnej Powiatu Wodzisławskiego, dla uczniów klas pierwszych zorganizowano wykład poświęcony patronowi szkoły, który wygłosił pan Grzegorz Kamiński. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć wystawę modelarską prezentującą uzbrojenie z czasów II wojny światowej wraz z komentarzem pana Krzysztofa Witosza.
Na zakończenie uczestnicy otrzymali pamiątkowe naklejki przygotowane przez pana Waldemara Olszewskiego.


















