Ostatnie aktualności:
Witamy w portalu Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.
Dziś jest: Poniedziałek, 24 czerwca 2019.
Konkurs na logo programu „X LAT RAZEM” rozstrzygnięty!!!

29 września 2009 r. w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim przeprowadzony został konkurs na najlepszy projekt znaku graficznego, który w sposób wymowny, pełny, a jednocześnie prosty i czytelny w przyszłości symbolizować będzie współpracę międzynarodową pomiędzy naszą placówką a Stredni Skola Techniky a Sluzeb w  Karwinie.

Piętnastoosobowa delegacja z czeskiej szkoły zawitała w progach ZST o godzinie 8.00. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie wraz z opiekunami udali się na integracyjne śniadanie, po czym przystąpili do intensywnych prac w ramach warsztatów, których celem było dopracowanie i wykończenie przygotowanych wcześniej projektów.

O godzinie 11.00 oba zespoły - czeski i polski - zasiadły, by wspólnie wyłonić laureatów i wyróżnić najlepsze prace. Do oceny przedstawionych zostało 20 projektów - o dziesięć więcej niż wstępnie zakładaliśmy. Uczniowie ZST zaprezentowali aż 12 prac, młodzież z Czech uzupełniła je kolejnymi 8.

Po wnikliwej i wielokierunkowej analizie prac, każdy z jurorów wyróżnił po trzy projekty, przyznając im po jednym glosie.

Zdecydowaną większością głosów zwyciężył znak graficzny przygotowany przez ucznia naszej szkoły - Piotra Włodarczyka z klasy IV T, którego logotyp będzie od tej pory znakiem rozpoznawczym wszystkich działań prowadzonych w ramach współpracy międzynarodowej obu zaprzyjaźnionych szkół.

Zwycięski projekt Piotra Włodarczyka, wykonany pod kierunkiem pana Waldemara Olszewskiego

Ogólnopolski Ranking Techników 2019

Informacje naborowe
Filmy z wydarzeń Zespołu Szkół Technicznych

Kalendarium szkolne
W najbliższym czasie, nie zaplanowano żadnych wydarzeń.
Komitywa

Projekt Irlandia w Szkole

Projekt Irlandia w szkole

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

Stacja meteorologiczna

50 lat ZST

Wolontariusze ZST

SPEAK UP

BIP ZST Wodzisław
Polecane

komiks

Jakość powietrza


Polecamy
FACEBOOK

SZKOŁA W WIKIPEDII

 

Projekt

Księga absolwentów

Losowe zdjęcie
IX Wielki Konkurs Talentów, 24.05.2016r. IX Wielki Konkurs Talentów, 24.05.2016r.