Silni Polską historią

Silni Polską historią

20 maja br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w regionalnej gali związanej z II edycją Ogólnopolskiego Konkursu „Silni Polską”, która odbyła się w Sali Koncertowej Opery Śląskiej w Bytomiu. Nasi reprezentanci znaleźli się w gronie finalistów etapu wojewódzkiego.

Tegoroczna edycja konkursu stała na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i technicznym prezentowanych prac. Projekt „Silni Polską” to inicjatywa edukacyjna IPN, która zachęca młodzież do poznawania regionalnej historii Polski, odkrywania własnych korzeni oraz popularyzowania wiedzy historycznej w lokalnych społecznościach.
Doświadczenie zdobyte przez naszych uczniów podczas udziału w konkursie z pewnością zaprocentuje nie tylko w poszerzaniu wiedzy historycznej, ale również w podejmowaniu podobnych wyzwań w przyszłości. Gratulujemy!

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią

Silni Polską historią