
15 kwietnia nasi uczniowie — Grzegorz Zając, Seweryn Bugla oraz Maciej Jakubiec — wzięli udział w etapie diecezjalnym (wojewódzkim) Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Zmagania odbywały się w gmachu Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Konkurs składał się z części pisemnej oraz ustnej i wymagał od uczestników ogromnej wiedzy, skupienia oraz zaangażowania. Nasi reprezentanci dzielnie walczyli o awans do finału. Choć tym razem inni uczestnicy okazali się nieco lepsi, jesteśmy bardzo dumni z postawy naszych uczniów. Swoim udziałem udowodnili, że w naszej szkole można rozwijać różnorodne pasje i zainteresowania. Gratulujemy odwagi, pracy i determinacji, a za rok trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy!









