Zwycięstwo w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców i dziewczyn.

Szkolna liga lekkoatletyczna

Końcem września obie drużyny Zespołu Szkół Technicznych zmierzyły się z najlepszymi szkołami z Jastrzębia-Zdroju, gdzie i tym razem osiągnęli wielkie sukces zdobywając pierwsze miejsca wśród chłopców jak i dziewczyn. Zwycięskie starty przyniosły lekkoatletycznej reprezentacji naszej szkoły awans do finału najlepszych szkół województwa śląskiego.

11 października na miejskim stadionie lekkoatletycznym w Częstochowie wspaniale zaprezentowali się między innymi Dominik Szkodziński, który w konkurencji pchnięcia kulą zdobył 3 miejsce, Igor Cieciera w skoku w dal zajął 5 miejsce oraz Jakub Rosiak w biegu na 400 m ukończył start na miejscu 6.
Ogromna determinacja w startach, długa i wyczerpująca walka w wielu konkurencjach lekkoatletycznych naszych reprezentantów w drużynowej klasyfikacji generalnej przyniosła IX miejsce wśród chłopców oraz X miejsce dziewczyn wśród najlepszych szkół naszego województwa.
Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwoju sportowego!

skok w dal chłopców: Igor Cieciera, Krzysztof Wójcik, Kamil Skupień
  7. sztafeta 4 x 100m dziewcząt: Daria Toman, Julia Krzyżok, Karolina Kucharczyk, Julia Woryna